Ds. Eibert Kok

Eibert-2-klIk ben Eibert Kok, getrouwd, vader van drie dochters en ik ben een van de dominees in Naaldwijk. Ik ben geboren in 1966, in Wezep, het noordoostelijke puntje van Gelderland, niet ver van Zwolle. Als kind wilde ik zendeling worden. Vandaar mijn keus om na de middelbare school in Zwolle theologie te gaan studeren in Utrecht. In 1995 ben ik dominee geworden, in Heukelum, een klein oud stadje aan de Linge op de grens van Zuid-Holland en Gelderland. In 2003 ben ik naar Naaldwijk gekomen. Wat mij naar Naaldwijk trok is ook het motto geworden waarmee ik hier begonnen ben: Samenwerking! Samenwerken met andere geloofsgemeenschappen, samenwerken met collega’s. Om er samen iets moois van te maken. De goede vruchten van samenwerking zijn de vorming van de Protestantse gemeente te Naaldwijk in 2007 met een goed werkend predikantenteam. Ook geniet ik van de samenwerking die er is ontstaan met de andere kerken in Naaldwijk. Ik werk hier in Naaldwijk met plezier. De vele ontmoetingen met mensen in het pastoraat, bij kerkdiensten en andere activiteiten maken het werk boeiend. Samen met mensen zoeken naar Gods aanwezigheid in hun leven. Om me op het gebied van pastoraat verder te bekwamen heb ik in 2004-2005 de training Klinisch Pastorale Vorming op Hydepark gevolgd. Bijzondere interesse heb ik voor alles wat met liturgie te maken heeft, niet in de laatste plaats de muziek in de liturgie. In 2009 heb ik het Diploma Kerkmuziek van de PKN behaald (Bevoegdheidsverklaring III - organist). Ik houd van mooie liturgie met goede muziek!

Ds. Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.(Eibert), wijk midden, tel. 0174-610421