Bezinning • Beleving • Verdieping

bbv.jpgDe taakgroep de Verdieping is blij u weer een mooi programma voor komend seizoen te kunnen aanbieden. Ook dit jaar is weer samengewerkt met de Oude Kerk gemeente in de werkgroep "Bezinning • Beleving • Verdieping". Dit jaar hebben we een divers programma, met in oktober. Op vele avonden zal hiervoor aandacht zijn vanuit diverse gezichtspunten. Het programma is via een folder verspreidt. Deze heeft u mogelijk thuisbezorgd gekregen, maar ze zijn ook in de diverse kerken in Naaldwijk en het Westland te vinden. Wij hopen u op een van de avonden te kunnen verwelkomen en wensen u fijne avonden toe. 

Voor meer informatie over de werkgroep "Bezinning • Beleving • Verdieping" kunt contact opnemen met
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..