Inschrijven voor diensten, online diensten en meditaties

Op zondagmorgen 9.30 uur zenden we de kerkdienst uit vanuit de Ontmoetingskerk en vier per week om 19.30 uur een meditatie. Om kerkdiensten bij te wonen moet u zich inschrijven.

Inschrijven kerkdienst Kerkomroep Meditaties

Vacatures in de kerk

vacature-werving.jpg Na de zomervakantie leggen diverse gemeenteleden hun taak in één van de werk- of taakgroepen neer. Dus zullen er vacatures ontstaan en nieuwe mensen worden gevraagd.
Door de Corina-crisis komt het vragen van mensen op een lager pitje te staan. Mensen hebben nu wel wat anders aan hun hoofd.
Toch wordt juist in deze tijd zichtbaar hoe belangrijk de kerk voor veel mensen is. Met als voorbeeld de dagelijkse video-boodschappen van de predikanten en de telefoontjes van de pastoraal medewerkers en contactpersonen naar de ouderen in de gemeente.

Er gaat niks vanzelf; alles moet eerst georganiseerd worden. Dankzij de resultaten van de werkgroep Beeld en Geluid van de afgelopen jaren hebben we nu zo’n prachtige wekelijkse kerkdienst, die door velen bekeken wordt. Dat is ook iets om over na te denken in deze tijd.
Bij het werven van nieuwe mensen richten we ons eerst op de vacatures voor kernfuncties in de taakgroepen en in de kerkenraad. Daarna gaan we aan de slag met de overige vacatures. We weten nu dat er deze zomer maar liefst 44 mensen hun taak willen neerleggen. Voor drie daarvan is inmiddels al een opvolger gevonden.
>>>>Een compleet overzicht van de vacatures<<<<
De werkgroep heeft uiteraard zelf bepaalde mensen op het oog, maar we ontvangen ook graag tips wie er gevraagd zou kunnen worden.
Het is belangrijk dat vooraf met de Centrale Werving wordt besproken wie er gevraagd zal worden. Dit om te voorkomen dat een gemeentelid verschillende keren wordt bevraagd. Ook proberen we de werving hierdoor beter te laten verlopen. Het gaat immers om het functioneren van onze kerk als geheel en niet om concurrentie tussen de verschillende werkgroepen.

Namens de werkgroep, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., 06-23689686


Wijdoenmee
Groen Kerk
Kerken met stip
Wijdekerk