Vacature-invulling: een zaak van ons allemaal!

vacature-werving.jpgDe Centrale Werving gaat vanaf deze maand met behulp van de vraaggroep verder met het zoeken naar gemeenteleden die in het nieuwe seizoen een vacature op zich willen nemen. Wij nodigen nogmaals iedereen uit om mee te doen of mee te denken, want volgens de woorden van de voorzitter van de kerkenraad “Kerk zijn we samen en doen we samen!”

Naast de bestuurlijke vacatures wordt o.a. voor de taak van kinderkringleiding, voortrekker Chillroom, assistent verkoop collectebonnen en lid van de Ledenraad

Meer informatie wat er door de taak- en werkgroepen verwacht wordt van nieuwe leden is te vinden in de functieomschrijvingen.

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Tel: 620077