Protestanse Gemeente Naaldwijk

Vacature-invulling: een zaak van ons allemaal!

vacature-werving.jpgDe Centrale Werving gaat weer van start om allereerst de bestuurlijke vacatures, die in het nieuwe seizoen zullen ontstaan opgevuld te krijgen. Wij nodigen ieder gemeentelid uit om mee te doen of mee te denken, want  volgens de woorden van de voorzitter van de kerkenraad “Kerk zijn we samen en doen we samen!”

De aandacht gaat nu vooral uit naar de vacatures van voorzitter kerkenraad, penningmeester diaconie, pastoraal en diaconaal medewerkers, penningmeester annex secretaris voor de jeugdraad, een algemeen lid/kerkenraadslid voor de taakgroep communicatie, leden voor de commissie kerkbalans, een wijkteam coördinator en een secretaris voor de taakgroep pastoraat.

Meer informatie wat er door de taak- en werkgroepen verwacht wordt van nieuwe leden is te vinden in de functieomschrijvingen.

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Tel: 620077