Paasgroetenactie: iedere groet doet goed

paasgroet.jpgIeder jaar worden vanuit het hele land duizenden paaskaarten naar gevangenissen in binnen- en buitenland gestuurd. Zo´n paasgroet doet goed. Gevangenen realiseren zich dat er aan hen gedacht wordt en dat er mensen zijn die zich inleven in hun situatie. Post ontvangen is voor gevangenen een van de weinige verbindingen met ‘buiten’. Het is belangrijk dat ´buiten´ naar ´binnen´ komt.

Bij de paaskaart ontvangen gedetineerden een extra kaart met postzegel om zelf naar iemand te sturen. Daar wordt altijd dankbaar gebruik van gemaakt.

Ook onze gemeente doet weer mee aan de paasgroetenactie. Dit jaar iets anders dan u gewend bent. Op zondag 29 maart kunt u na de dienst in De Rank uw groet schrijven op de kaarten. Wij zorgen dan voor de postzegels en de verzending.

Tot ziens dus op 29 maart na de dienst in De Rank !