Tandem: kinderen & rouw

Het jeugdpastoraat Tandem stuurt regelmatig een kaartje naar kinderen of jongeren in de gemeente die om wat voor reden dan kikkerenhetvogeltjeook een steuntje in de rug goed kunnen gebruiken. Als hun ouders uit elkaar gaan, als opa of oma overleden is, als ze zelf ziek zijn of iets naars hebben meegemaakt... Dan is het fijn dat er mensen met je meeleven, ook vanuit de kerk!

Onlangs heeft Tandem twee kinderboeken aangeschaft over de dood:

  • Max Velthuijs, Kikker en het vogeltje, Leopold 2012.
    Voor kinderen van ca. 1 tot 5 jaar.
  • Susan Varley, Derk Das blijft altijd bij ons,
    Lemniscaat 2012. Voor kinderen van ca. 4 tot 10 jaar.

derkdasblijftaltijdbijonsAls u als vader, moeder, oom, tante, opa of oma behoefte heeft om met een kind te praten over het overlijden van een dierbare, dan kan zo'n boek u misschien helpen. U kunt ze van ons lenen. Mail of bel naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., tel. (0174)764004. Ook de leiding van de kinderoppas en kinderkring kunnen de boeken natuurlijk gebruiken!
We zijn nog op zoek naar een geschikt boek voor wat oudere kinderen / tieners. Mocht u tips hebben, dan zijn die welkom bij ons.
Een hartelijke groet van Tandem,
Carine Gorissen, Esther vd Hout, Marjan de Vries, Peter Penning