Protestanse Gemeente Naaldwijk

About Everybody: Jeu de Boules

Heb jij ook moeite om alle ballen in de lucht te houden? Wij ook!

jeudeboules.pngDaarom hebben we besloten om na het daverend succes van vorig jaar de ballen weer te laten rollen, in de grindbak op de Jeu de Boules vereniging Westlandia ’87. About Everybody heet iedereen van harte welkom om het jaar met ons af te sluiten.

Op vrijdag 25 mei vanaf 19.30 is iedereen welkom op de Jeu de Boules vereniging Westlandia ’87 aan de Monnikkenlaan 3 in Naaldwijk. Om 20.00 uur krijgen we een kleine uitleg en daarna kunnen de ballen rollen. Na afloop is er tijd om na te praten onder het genot van een hapje en drankje. Het eerste drankje is van ons. Laat voor 21 mei even weten of je komt via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We hopen Everybody te zien, want iedereen is welkom!!!