Bazar weer een geweldig succes!

45647349 2085343588183419 7216876827854241792 nTerwijl ik dit stukje schrijf is de bazar nog maar net afgelopen. Ik ruik nog de oliebollengeur, voel mijn voeten, reken in mijn hoofd uit wat 1 wijn/ 3 bier/ 2 cola en 1 slaatje kosten en hoeveel de loten van het rad nu ook al weer kosten………….
En ben natuurlijk ontzettend aan het nagenieten!!! We hebben met al die vrijwilligers (en dat zijn er echt ontzettend veel!) weer 3 prachtige dagen beleefd met elkaar! Wat was het ontzettend gezellig! We hebben elkaar weer gezien en gesproken in een heel ontspannen sfeer (misschien na een lange tijd), gelachen met de raddraaiers, ons hoofd gebroken over al die lastige quizvragen, leuke spullen en mooie bloemen gekocht, spelletjes gedaan, genoten van de optredens, lekkere dingen gegeten en gedronken, mooie prijzen gewonnen, gezien welk goed werk de goede doelen allemaal doen en nog veel meer! Wilt u nog even nagenieten?
Dit alles heeft het prachtige bedrag van 73000,- opgebracht!
Hiermee kunnen we weer hele mooie dingen gedaan worden voor de kerk en onze 6 goede doelen. Nu we het toch over de goede doelen hebben…

gef-00.png

Vorig jaar was 1 van onze doelen :

Dit helpt meisjes in ontwikkelingslanden met onderwijs en deze week kregen we een paar geweldige foto’s waarin te zien was waaraan ons geld besteed is. Kijk en geniet!
gef-01.jpggef-02.jpggef-03.jpggef-04.jpggef-05.jpggef-06.jpg

 gef-07.jpg
Zo kunnen deze kinderen spelen en zich goed ontwikkelen zodat ze betere kansen krijgen op een fijne toekomst.
Iedereen die op de één of andere manier meegewerkt heeft om deze bazar weer tot een succes te maken, heel erg bedankt en tot volgend jaar!
Namens de bazarcommissie,
Colinda Valstar