De maakbaarheid van succes is een illusie.

de_wachter_groot_72dpi.jpg“Ik pleit voor gewonigheid.”, “De zin van het leven is het zoeken!” en “Liefde: Een onmogelijk verlangen?”
Allemaal uitspraken van de bekende Vlaamse hoogleraar Dirk De Wachter, psychiater in Leuven. Hij is bereid zijn denkbeelden met ons te komen delen. Ons uit te leggen wat hij bedoelt, als hij zegt dat onze westerse samenleving ‘voldoet aan alle negen criteria van borderline’ en nog veel meer.

Op woensdag 24 maar 2021 om 19.30 uur in de Oude Kerk te Naaldwijk. Door de onzekerheid over het coronavirus wordt er later nog bekeken hoe er omgegaan wordt met reeds aangeschafte kaartjes en het aantal zitplaatsen.
Deze avond wordt georganiseerd in samenwerking met de Protestantse gemeenten in ’s-Gravenzande, Monster en Naaldwijk

In samenwerking met de Protestantse gemeenten in ’s-Gravenzande en Monster