Bijbelen op maandagavond 30 maart

Op de laatste maandag van de maand is er weer een nieuwe aflevering van Bijbelen. Niets is boeiender dan Bijbelverhalen (opnieuw) met elkaar lezen. Om in die oude verhalen nieuwe ontdekkingen te doen. Om met elkaar te ontdekken wat die verhalen van toen mensen van nu te zeggen hebben. Dit seizoen zijn Bijbelgedeeltes gekozen die in het boek ‘Groene theologie’ van Trees van Montfoort een rol spelen. Dat wil niet zeggen dat we de Bijbelgedeeltes alleen met een ‘groene bril’ lezen. Ook op andere manieren heeft de tekst iets te bieden. Maar we zullen ook kijken welke lijnen Trees Van Montfoort trekt naar haar groene theologie. Op 30 maart lezen we het mooie verhaal uit Johannes 4 van de vrouw bij de bron. Gespreksleider is Eibert Kok. Om 20.00 uur in de Ontmoetingskerk.