Sirkelslag Young

Sirkelslag youngIedereen van 12-16 jaar opgelet. Op vrijdagavond 1 februari van 19.30 uur tot ongeveer 22.00 uur wordt er voor jullie Sirkelslag Young georganiseerd. Via een livestream staan we op deze avond in verbinding met honderden andere jeugdgroepen in heel Nederland. Dit jaar heeft het spel als thema ‘Een nieuw begin’. Het verhaal gaat over Jozef. Soms maak je keuzes waar je achteraf spijt van hebt, loopt je leventje niet zoals je zou willen, misschien zit je zelfs wel in de put en weet je niet hoe je eruit moet komen. Je kunt altijd opnieuw beginnen, net als Jozef in de Bijbel. Doe jij mee met je vrienden en vriendinnen?
Meer informatie volgt of meld je gewoon alvast aan bij de leiding van jouw jeugdgroep.
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.