The Passion’ in Dordrecht!

succesvolle-the-passion-oogst-lof-en-kritiek1427783299.jpegGa mee naar ‘The Passion’ in Dordrecht! Popnummers, een groot verlicht kruis: The Passion is hét evenement op witte donderdag waar veel mensen naar kijken op tv. Donderdag 18 april vindt het plaats op het plein in Dordrecht. Daar zal het verhaal van de laatste uren van Jezus uitgespeeld worden. Dit jaar bij het thema: Je bent niet alleen. 
Wij gaan er naar toe vanuit Naaldwijk. Ga jij mee?

Vanuit de jeugdraad organiseren we bij genoeg animo een bus.
Voor wie: Iedereen vanaf 14 jaar kan zich Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Wanneer: donderdag 18 april om 18.00 uur vertrekken we vanuit de Ontmoetingskerk. Het zal wel laat worden voordat we weer terug zijn.
Ook begeleiding is welkom om zich aan te melden. Vol = Vol!
Meer informatie bij Marjan de Vries.