De Rode Loper ligt voor je uit!

de rode loperNegen keer per jaar is er een Rode Loperviering in de Ontmoetingskerk. Op de eerste zondag van de maand. Laagdrempelig. En anders dan anders, omdat er steeds weer andere mensen bezig zijn met het voorbereiden van die Rode Loper. Daardoor zijn er steeds andere thema’s en andere vormen. Het zou immers saai worden als de mensen van de Rode Lopercommissie steeds alles bedenken. Daar ligt een uitdaging, vooral voor de groep mensen tussen de 20 en 40 jaar: denk eens mee, doe eens mee, zet met een paar andere mensen een Rode Loperviering op! Je krijgt ondersteuning vanuit de Rode Lopercommissie. En er is alle ruimte voor je eigen ideeën. We hebben dit seizoen nog voorbereidingsgroepen nodig voor de vieringen in maart, april, mei en juli. Doe mee, haak in, vorm een groepje en schrijf je in via het inschrijfformulier.