Rode Loper overstapdienst – Let’s go!

de rode loperOnze kinderen van groep 8 gaan na de zomervakantie naar de middelbare school. En van de kinderkring naar ’t Schakeltje. Samen met hen willen we in de Rode Loper van juli hier aandacht aan geven. Je hoeft natuurlijk niet in groep 8 te zitten om ooit te hebben ontdekt dat je vertrouwen nodig hebt als je stappen wil maken. In het begin het vertrouwen van iemand die voor je uit loopt en later zelfvertrouwen.

In de Bijbel is Petrus iemand die steeds heen en weer gaat tussen twijfel en vertrouwen. In het verhaal dat wij lezen ontdekt Petrus dat hij bijzondere dingen kan als hij op Jezus vertrouwt. Hij kan achter Jezus aan zelfs over water lopen!
We willen de kinderen van groep 8 zo ook vertrouwen meegeven. Ze hebben zin om te gaan en dat is terecht, ga ervoor! Let’s Go!
Iedereen is welkom in deze dienst voor jong en oud!