Eerste Kerstdag

kerststalDienst van 9.00 uur

Een feestelijke vroege viering van Kerstmorgen met prachtige Kerstliederen en mooie muziek. Het gemeentekoor doet mee deze viering, onder leiding van Ina Kok. Naast Henk Vahrmeijer (orgel) is er ook medewerking van Esther Troost (klarinet), Lisan Broekman (piano) en Margreth van der Lugt (dwarsfluit). We hopen de vreugde om het feest van Jezus‘ geboorte zo volop met elkaar te beleven en te vieren.

 

 

 

Dienst van 10.30 uur

Eigenwijs.jpg

Tijdens de tweede dienst op Kerstmorgen is er medewerking van Kinderkoor EigenWijs, o.l.v. Ina en Laura Kok en Roy Harms op de piano. In deze dienst voert het kinderkoor een Kerstspel op en zingt het daarbij prachtige Kerstliedjes. Een mooie manier om het Kerstverhaal te horen, te zien en te beleven! Na het Kerstspel gaan de kinderen naar de kinderkring en staan we in de kerk stil bij het Kerstevangelie zoals dat verwoord is door Mattheus. En we zingen met elkaar mooie en bekende Kerstliederen met orgelbegeleiding van Henk Vahrmeijer.