Bijzonder dienst met gospelkoor LYF

Logo100PNG.pngOp 1 maart organiseert de commissie bijzondere diensten weer een avonddienst in de Oude Kerk te Naaldwijk. Predikant voor deze dienst is Ds. Jan Henzen uit Wateringen. Voor de muzikale omlijsting zorgt gospelkoor LYF (Live Your Faith) en onze organist Gerard Bal.

Het thema van deze dienst zal zijn: ”Witter dan sneeuw”

'Was mij witter dan sneeuw, was mij schoon van mijn schuld'. Dit lied, afgeleid van Psalm 51 en gezongen door gospelband 'LYF', staat in de dienst op zondag 1 maart centraal. Vraag die vanuit de Psalm op ons afkomt is of er dingen zijn in onze levens die we graag achter ons zouden willen laten en of we misschien een nieuw begin zouden willen maken. Een herkenbare wens, maar is het wel mogelijk en, zo ja, hoe dan? In de dienst zoeken we in Bijbellezing, liederen en gebeden naar antwoorden. Zoekt u/zoek jij met ons mee?