Vrijwilligers gevraagd voor de startzondag!

startzondagWe hebben voor de zaterdag en de zondag rond de openluchtviering vrijwilligers nodig die helpen met het vervoer van spullen (zaterdagmiddag vanaf 16.00 uur) naar het scoutingterrein en het inrichten van het terrein, mensen coronaproof ontvangen, opruimen en schoonmaken (zondagmorgen vanaf 8.00 uur). Westland zit vol met doeners, hoor je altijd. Dit is je kans! Opgeven bij Carel van der Meij (0174 786201, 06 18057070 of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).

Om alles bij de openluchtviering op rolletjes te laten lopen hebben we natuurlijk wel vrijwilligers nodig. Er zijn twee groepen van tien mensen nodig. De eerste ploeg begint ’s morgens op tijd bij de Ontmoetingskerk. Er moeten podiumdelen ingeladen, en geluidsapparatuur. Dat moet allemaal naar het scoutingterrein gebracht, uitgeladen en opgesteld. Iemand met een stevige aanhanger zou welkom zijn.