Vastenmaaltijden in de Veertigdagentijd

StaOp.jpgOok dit jaar bent u weer van harte welkom bij de vastenmaaltijden die gehouden worden in onze drie kerken. In de Veertigdagentijd op weg naar Pasen willen wij weer bij elkaar komen om elkaar te ontmoeten en na te denken over ons leven, de aarde en de zorg voor een ieder dichtbij en ver weg.

Het centrale thema van de vastenmaaltijden is dit jaar: “Sta op”. De vastenmaaltijden zijn steeds op donderdagavond van 18.00 – 19.00 uur. U bent van harte welkom op de volgende data en locaties:

  • 12 maart in de Herberg van de Oude Kerk “Leef vanuit Geloof”
  • 19 maart in de Hofstede van de Adrianusparochie “Leef vanuit Hoop”
  • 26 maart in de Ontmoetingskerk “Leef vanuit Liefde”

De collecte na de vastenmaaltijden is dit jaar bestemd voor het Vluchtelingenwerk in het Westland. Mocht u vervoer nodig hebben kunt u bellen met Marianne Leechburch Auwers tel. 0174-631176 / 06 – 39672450.
Wij kijken ernaar uit u weer te mogen ontmoeten bij de vastenmaaltijden!

Marianne Leechburch Auwers,
namens de Raad van Kerken Naaldwijk