Digitale Adventskalender dag 15

Linda van Reeven geeft je vandaag een vrolijk liedje meeSta eens even stil.

Reken maar dat jij je vergist, als je het Licht van de wereld mist!

Advent is uitkijken naar de komst van het Licht der wereld. Wat is dat? Dat is Jezus, die uit de hemel kwam, zo gaat het verhaal, om hier op aarde tussen de mensen te komen. Hij leerde ons weer wat rechtvaardig is en liet ons een andere kijk op de wereld krijgen. Hij wijst de weg in het donker en als je in nood bent, kun je bij Hem terecht.

Zeker in deze coronatijd kan je wereld soms eenzaam zijn, ook nu in december. Het is donker en koud buiten. We hebben allemaal Gods liefde nodig om warm te worden en elkaar ook op een goede manier te benaderen. Vol liefde en in gerechtigheid. Daarom: laat je aansteken door het Licht van de wereld, door Jezus. En geef het door aan de mensen om je heen. Dan kunnen we op een goede manier samen Kerst vieren straks!

Warme groet, Linda van Reeven