Gewijzigde website

website 1597382 960 720Een nieuwe layout maar nog steeds dezelfde inhoud. Je hebt het waarschijnlijk al veel meegemaakt bij het raadplegen van de site op je telefoon. Dat werkte niet lekker. Dat is nu aangepast. Dat heeft wel tot gevolg dat de layout van de site er op telefoon, tablet en computer er anders uitziet.

Een andere aanpassing is dat het officiele logo van de Protestantse gemeente Naaldwijk wordt gebruikt. Daaronder vind je enkele symbolen om snel op andere site te komen of bij andere onderdelen op de site zelf. Hou de muis op de ikonen en een tekst geeft aan welke functie het heeft.

In de Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. is nagedacht over de inhoud. De komende tijd zal die aangevuld worden en zal enige herschikking van artikelen plaatsvinden. Vragen, opmerkignen en/of aanvullingen zijn welkom.

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.