TALK TALK - een nieuwe gespreksgroep?

gesprek.jpgJe spreekt elkaar binnen de vrienden- en kennissenkring over van alles en nog wat, maar wanneer kom je in gesprek over geloofs- en levensvragen? Vanuit die gedachte ontstond bij ons de afgelopen maanden het idee om een nieuwe gespreksgroep te starten.

Als onderwerpen denken we zowel aan geloofsthema's (wat is jouw Godsbeeld, wie is Jezus voor jou, leven na de dood) als aan maatschappelijke vraagstukken (immigratiepolitiek, voltooid leven). Vooralsnog denken we eraan om eens in de zes weken bij elkaar te komen en ons te richten op de leeftijd van 40 tot 60 jaar. In deze fase willen wij peilen of dit in een behoefte voorziet.

Heb je interesse of vragen? Laat dit dan a.u.b. aan een van onderstaande personen weten of mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
Sylvia Kuyvenhoven, Gitte Pothoven, Janneke Vellekoop, Johan Verkade, Wendy
Vooijs, Leo van der Wel en Monique van der Zijden