Centrale Werving 2020

vacature-werving.jpg

In januari starten we alweer zachtjes met de voorbereiding van de werving van nieuwe mensen in 2020. De aanpak zal in grote lijnen niet anders zijn dan andere jaren. Met name de splitsing in fase 1 voor de functies met de meeste verantwoordelijkheid en fase 2 voor de overige functies. De jonge mensen in de vraaggroep zijn gestopt; het is erg belangrijk dat er jonge mensen blijven meedoen. Zij kennen hun leeftijdgenoten en zij kunnen ons helpen om die mensen op een eigentijdse manier te benaderen. Wil jij meedoen?

Eerste inventarisatie van te verwachten vacatures in de zomer 2020, uitgaande van de termijn van de mensen die nu deze taken vervullen:

  • Bij de kascontrole-commissie zijn in mei 2020 al twee nieuwe mensen nodig voor de controle van de financiële overzichten van de kerkrentmeesters en de diaconie. Deze commissie bestaat totaal uit vier personen.
  • Ook bij redactie van de bijdrage van onze kerk in Samen ontstaat al vóór de zomer een vacature.
  • In de kerkenraad zijn de jeugdouderling, de penningmeester van de kerkrentmeesters en één van de drie diakenen aftredend.
  • In de diaconie zijn daarnaast vier diaconaal medewerkers aftredend.
  • De wijkcoördinatoren van zowel wijk Midden als wijk Zuid kunnen vacant worden.
  • Bij acht pastoraal medewerkers loopt de periode in de zomer van 2020 af.

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.