Vacatures in de kerk

vacature-werving.jpgNa de zomervakantie leggen diverse gemeenteleden hun taak in één van de werk- of taakgroepen neer. Dus zullen er vacatures ontstaan en nieuwe mensen worden gevraagd.
Door de Corona-crisis kwam het vragen van mensen op een lager pitje te staan, maar in september 2020 gaan gemeenteleden op pad om andere gemeenteleden te benaderen.

Juist in deze tijd wordt zichtbaar hoe belangrijk de kerk voor veel mensen is. Er gaat niks vanzelf; alles moet eerst georganiseerd worden. Dankzij de resultaten van de werkgroep Beeld en Geluid van de afgelopen jaren hadden we in mei en juni zo’n prachtige wekelijkse kerkdienst, die door velen bekeken werd.
Bij het werven van nieuwe mensen richten we ons eerst op de urgente vacatures in de taakgroepen en in de kerkenraad. Veel mensen blijven namelijk nog wat langer.
Het is belangrijk dat vooraf met de Centrale Werving wordt besproken wie er gevraagd zal worden. Dit om te voorkomen dat een gemeentelid verschillende keren wordt bevraagd. Ook proberen we de werving hierdoor beter te laten verlopen. Het gaat immers om het functioneren van onze kerk als geheel en niet om concurrentie tussen de verschillende werkgroepen.

Namens de werkgroep, Wilfred de Zeeuw, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., 06-2368.9686