It takes a whole church to raise a child

jeugd-20200120.jpg101 manieren hoe je oud en jong kan verbinden in je gemeente Inspiratieavond 20 januari 2020.

In een interactief programma gaan we op zoek naar concrete voorbeelden om het jeugdwerk, de gezinnen en de gemeente als geheel met elkaar te verbinden. Hoe kunnen we als hele kerk om de kinderen, tieners en jongeren heen gaan staan? Wat betekent deze familly-based manier van jeugdwerk voor de tienerleiders en jongerenwerkers en welke rol spelen de ouders in deze jeugdwerk benadering? Welke stapjes kunnen we morgen al zetten om deze visie in de praktijk te brengen?
De avond staat onder leiding van Corjan Matsinger.

Deze inspiratieavond is niet alleen voor de leiding maar zeker ook voor ouders heel interessant.
Komt allen 20 januari, 19.50 uur, Ontmoetingskerk

Wouter, Wouter, Marlies, Lettie, Marjan, Eric en Jan