Ben jij klaar voor een uitdaging?

paas_challenge_ZA11maart_thuis-19_30_1.jpgOp zaterdag 11 april doen we de PaasChallenge. Dit is een spel waarbij je in teams opdrachten uitvoert om punten te verdienen, een beetje zoals bij Wie Is De Mol. Via een livestream krijg je steeds een verhaal met een opdracht te horen en via whatsapp reageer je hier op. Degene die aan het einde de meeste punten heeft, die wint! Er zijn drie mooie gezinsprijzen te winnen die bij je thuis worden bezorgd.


Je geeft je op met je gezin (minstens 1 kind en 1 volwassene), hiermee vorm je een team. Geschikt voor kinderen vanaf 10 jaar. Van tevoren krijg je te horen welke attributen je klaar moet leggen. Het spel start om 19:30 uur en is rond 21:00 uur afgelopen. Je kunt je opgeven t/m vrijdag 10 april. Opgeven kan door een appje te sturen naar de leiding van Basics/Schakeltje/Search/16+.