Tieners er is weer wat te beleven in de kerk en online!

tieners_1.jpgZondag 15 november is er voor tieners ook weer wat te beleven in de kerk en online.

Er is Basics voor alle kids uit groep 7 en 8
Zondag gaan we dan toch van start om 10.00 uur in de Chillroom. Wie ben jij en hoe zorg jij voor een ander? In spelvorm gaan we hiermee aan de slag!
Tot zondag! Corrine, Erik en Astrid

En Schakeltje en Search voor middelbare scholieren tot 16 jaar.
Deze zondag gaan we elkaar ontmoeten en leren kennen via Teams én een leuke quiz spelen. De digitale inloop start om 9.45 uur en om 10.00 uur willen we gaan starten met ons programma. Mocht je je e-mailadres nog niet aan ons hebben doorgegeven en wil je wel mee doen, dan kan dat nog steeds door een Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We zien elkaar!?!
Groetjes, Aike, Andre, Esther, Jenny, Marlies, Sandra en Wouter