Wij zijn een kerk voor iedereen

Om waar te maken dat wij een kerk voor iedereen zijn brengt in de huidige coronatijd extra uitdagingen met zich mee. We maken daarom meer gebruik van de telefoon en email. Geef daarom uw telefoonnummer en email-adres door.

Vacature predikant

QR_code_wervingsfilmje.pngVoor onze open, gastvrije en vooruitstrevende geloofsgemeenschap zijn we op zoek naar een ervaren predikant (0,7-1,0 fte). Met elkaar willen we door verbinding, inspiratie en aandacht het geloof vormgeven. Scan de QR-code of klik erop voor een kennismaking met de gemeente. Maakt dit je nieuwsgierig, klik voor meer informatie over de vacature op deze link.

 

 

Online diensten

Op zondagmorgen 09.30 uur uur is iedereen van harte welkom in de Ontmoetingskerk. Er gelden geen coronamaatregelen meer! De uitzendingen van de kerkdiensten zijn te zien op:

Ontmoetingskerk live Youtube Ontmoetingskerk Kerkomroep

Centrale Werving van vacatures in de kerk

vacature-werving.jpgVorig jaar waren veel werkgroepleden in de kerk bereid om nog een jaar door te gaan, in de hoop dat ze nog een aantal taken zouden kunnen uitvoeren en enkele activiteiten zouden kunnen organiseren. Na de zomervakantie leggen diverse gemeenteleden hun taak toch echt neer. Dus zullen er vacatures ontstaan en nieuwe mensen worden gevraagd. In onze gemeente functioneert al een aantal jaren een de werkgroep Centrale Werving, die deze zoektocht ondersteunt.

Het werven van nieuwe mensen vindt net als vorige jaren plaats in twee rondes. De eerste ronde loopt tot begin mei. Dan gaat alle aandacht naar de functies die het belangrijkst zijn voor het functioneren van de kerk, namelijk in de kerkenraad en in het pastoraat. Dat klinkt niet aardig naar de andere taken, maar juist in de coronatijd is gebleken dat dit echt zo is. Daar komt bij dat er ook een beroepingscommissie en een afscheidscommissie moet worden samengesteld, vanwege het vertrek van ds. Eibert Kok in de zomer en het emeritaat van ds. Carel van der Meij in de herfst.
In de tweede ronde vanaf mei gaan we aan de slag met een kleine vraaggroep die mensen zal zoeken voor de overige vacatures. Totaal gaat het om ca. 50 functies. Als je ergens voor wordt gevraagd, maar voorkeur hebt voor een andere vacature, dan is het goed om dit meteen te bespreken. Doel van centrale werving is dat een gemeentelid niet door verschillende groepen hoeft te worden gevraagd. Bijlages: vacatureoverzicht en vacaturebeschrijvingen.

Namens de werkgroep, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., 06-2368.9686


Wijdoenmee
Groen Kerk
Kerken met stip
Wijdekerk