Geloven voorbij grenzen. Gaat niet door!

Bezinning-61-kwart.jpgDeze bijeenkomst is geannuleerd vanwege te weinig belangstelling

Met Jan van der Kolk op dinsdag 16 november 2021 om 20.00 uur in de Ontmoetingskerk.
Veel vrijwilligers, vaak vanuit kerken, zetten zich in voor vluchtelingen en begeleiden hen naar een nieuw bestaan. Het kan veel van iemand vragen als je optrekt met mensen met een heel andere cultuur en achtergrond.
Doel van de avond is kennis nemen van de brochure ‘Geloven voorbij Grenzen’. Daarover, en over de eigen ervaringen in gesprek gaan. En zien hoe de ontmoeting met de vreemde ander ook ons leven kan verrijken. Jan van der Kolk neemt ons mee. Hij is voorzitter van de werkgroep Vluchtelingen van de Raad van Kerken. Stuur een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. om de brochure te krijgen.