Ontmoetingskerk - Rank

Titel:
Ontmoetingskerk - Rank
Website:
http://www.pkn-naaldwijk.nl/ontmoet...
Straat:
Anjerlaan 47
Postcode:
2671 DH
Plaats:
Naaldwijk
Land:
Netherlands
Plattegrond:

Omschrijving

Atrium1 kleinOntmoetingskerk1 kleinDe Ontmoetingskerk, gelegen aan de Anjerlaan 47 in Naaldwijk, is de locatie van de Protestantse Gemeente te Naaldwijk. 

Eind negentiger jaren is het complex uitgebreid met een Atrium en diverse zalen. Het dak van het Atrium bestaat uit een lichtdoorlatende kapconstructie en is voorzien van sfeervolle verlichting. De zalen van het kerkgebouw zijn vanuit het prettig ingerichte Atrium te bereiken en kunnen voor diverse doeleinden worden gebruikt. De zalen zijn ook voor verhuur beschikbaar.

Iets te vieren of een vergadering? Een cursus, training of een workshop?

Het zalencentrum bij de Ontmoetingskerk aan de Anjerlaan 47 te Naaldwijk biedt u als familie, vereniging, ondernemer of bedrijf diverse mogelijkheden voor bijeenkomsten en catering "op maat". Er is voldoende parkeergelegenheid aanwezig bij het zalencentrum.

Vraag vrijblijvend informatie op bij kostersechtpaar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
Telefoon zalencentrum : 0174-625766 of 0651-644755.    
Route naar de Ontmoetingskerk.

Enige foto's van andere ruimten:

atrium 1-kl atrium 2-kl tn een vergaderruimte tn andere vergaderruimte

Evenementen