Oecumenische viering in de Adrianuskerk

lichtinhetduister-wit.jpgOp zondag 16 januari vieren we samen met de Oude Kerkgemeente en de parochie rond de Adrianuskerk de startviering van de week van gebed voor eenheid van christenen, aanvang 10 uur. Thema van de dienst is Licht in het duister. Voorgangers zijn Neeltje Reijnders van de Oude Kerk en Pastoor Jaap Steenvoorden van de Adrianusparochie en Marjan de Vries.  Er is geen kinderopvang/- kindernevendienst en ook geen koffie drinken na afloop. Er mogen maar 50 personen deze dienst bijwonen. Daarom reserveren verplicht via www.rkwestland.nl/naaldwijk. Daar vind je een knop – reserveren bezoek weekendviering. Je klikt dan door naar de betreffende viering. Dit kan vanaf zondag 9 januari a s vanaf 12. Bij het naar de zitplaats lopen is een mondkapje verplicht. Er is ook de mogelijkheid deze dienst online te volgen:
https://kerkdienstgemist.nl/stations/2290-Sint-Adrianuskerk