Online Bazar Pubquiz 2020 met de Quiz Brothers

pub-quiz.jpgquiz-brothers.jpg

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Na 3 succesvolle vorige edities, vindt dit jaar op zaterdagavond 7 november alweer de 4e editie van de Bazar Pub Quiz plaats. Ondanks de corona-maatregelen en beperkingen, kan er dit jaar gelukkig dus wederom gestreden worden om de jaarlijkse Bazar Pub Quiz titel. Met hulp van de befaamde Quiz Brothers zal er een geheel verzorgde quiz-avond georganiseerd worden, waarbij u online, thuis vanaf de bank, met familie en/of vrienden, via uw laptop of tablet mee kan doen!

Hoewel we dit jaar dus helaas niet met elkaar samen kunnen komen in de Ontmoetingskerk, betekent dat gelukkig niet dat we de Bazar stilletjes voorbij laten gaan. Dit jaar brengen wij het Bazar gevoel bij u thuis. Terwijl u op de bank zit en online meedoet met de Quiz, kunt u bijvoorbeeld genieten van een speciaal samengesteld Bazar Borrel Box (keuze bier of wijn met lekkere hapjes) die vooraf te bestellen zijn voor 25 euro per stuk (voor 2 personen) en bij u thuis wordt afgeleverd. Daarnaast zullen er tijdens de online Bazar Pub Quiz een aantal traditionele Bazar prijzen verloot worden onder de deelnemende teams. Tenslotte zal ook de uitslag van de Bazar Loterij bekend gemaakt worden tijdens deze online bazar avond.
Kortom, alle reden om zaterdagavond 7 november vrij te houden en in te schrijven voor de online Bazar Pub Quiz 2020!

Wat:         4e editie van de Bazar Pub Quiz, deze keer online, m.m.v. de Quiz Brothers
Wanneer: zaterdagavond 7 november, van 19.45 – ca. 22.00 uur
Waar:       online (verdere instructies volgen na inschrijving)
Wie:         iedereen is welkom
Teams:     maximaal 6 personen per team

Deelname Quiz: €25,- per team (meer mag ook, het is tenslotte voor het goede doel!)

Tot zaterdag 7 November!

P.S. mocht je alvast één of meerdere Bazar Borrel Boxen (Bier of wijn, met lekkere hapjes, voor 2 personen) willen bestellen voor 25 euro per stuk, laat het meteen even weten bij de inschrijving, en we zorgen dat het 7 november bij je thuis bezorgd wordt. Trouwens…onder alle bestellingen van de Bazar Borrel Box wordt ook nog eens een geheel verzorgde High Tea verloot!