Notice: unserialize(): Error at offset 221122 of 221151 bytes in /mnt/web119/d0/25/51966425/htdocs/ontmoetingskerk/libraries/src/Cache/CacheController.php on line 182 Digitale Adventskalender dag 1 Kleurig PgN template

Digitale Adventskalender dag 1

Vandaag de eerste aflevering van de Levende (digitale) Adventskalender van de Ontmoetingskerk en de Oude Kerk Naaldwijk. Zesentwintig dagen lang elke dag een mooie bijdrage van een gemeentelid, de ene keer speels, de andere keer serieus, soms iets creatiefs, soms een bemoedigend of ontroerend verhaal. Je kunt nog meedoen! Er zijn nog dagen vrij. Stuur een Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.en we plannen je in.

Op deze eerste dag van Advent is het woord aan Rianne de Zeeuw-Oprel, voorzitter van de Ontmoetingskerk. Haar bijdrage vindt u hier