Notice: unserialize(): Error at offset 425810 of 425950 bytes in /mnt/web119/d0/25/51966425/htdocs/ontmoetingskerk/libraries/src/Cache/CacheController.php on line 182 Digitale Adventskalender dag 3 Kleurig PgN template

Digitale Adventskalender dag 3

Vandaag de volgende aflevering van de Levende (digitale) Adventskalender van de Ontmoetingskerk en de Oude Kerk Naaldwijk. Zesentwintig dagen lang elke dag een mooie bijdrage van een gemeentelid, de ene keer speels, de andere keer serieus, soms iets creatiefs, soms een bemoedigend of ontroerend verhaal. Je kunt nog meedoen! Er zijn nog dagen vrij. Stuur een Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.en we plannen je in.

Op deze derde dag van Advent is het woord aan Marjan de Vries. Haar bijdrage vindt u hier