Digitale Adventskalender dag 24

Metha_1.jpgMetha_2.jpgHoe maak je een lichtje in het donker? Jan en Metha Vermeer nemen ons mee naar lang vervlogen tijden:

Héél lang geleden maakten wij van een halve aardappel, vliegerpapier, vliegertouw én een klein kaarsje ons eigen lichtje. Er was toen geen aluminiumfolie, maar dat is nu wel veiliger, hè. Ons kaarsje mocht branden op Kerstavond. Vind je het leuk dit ook zelf te maken? Van alles wat je daarvoor nodig hebt maken wij een pakketje. En dat mag je komen halen. Kom morgenavond, woensdag 23 december, tussen 7 uur en half 8 naar Potterslaan 5. Je ziet zo'n kaarsje voor het raam branden. Als je zwaait, doen wij de deur open en krijg je een pakketje mee. Wij vinden het héél leuk als je langs komt. Misschien kun je niet komen… dán komen wij het bij je brengen.
Tot woensdagavond.