Startweekend zaterdag, Zeskamp

zaterdag.jpgOp zaterdag 18 september organiseert de Ontmoetingskerk tussen 15:00 en 17:00 uur een fantastische Zeskamp bij basisschool de Ouverture en op het grasveld erachter. Houd jij van actie, spel en gezelligheid? Geef je dan op!

We spelen bubbelbal, Archery tag, er staat een stormbaan en nog veel meer. Iedereen tussen 7 en 100 jaar is van harte welkom. We spelen in teams van 6 personen. Maak jij je team zelf compleet met vrienden, ouders of andere familieleden of laat je je indelen in één van de teams met andere deelnemers? Alles is mogelijk. Stuur voor donderdag 16 september een Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.naar met de volgende gegevens:

  • naamdeelnemer(s)
  • leeftijddeelnemer(s)
  • evt.teamnaam
  • telefoonnummer

Wij mailen je terug om je deelname te bevestigen. We maken er samen met jou een sportief
spektakel van tijdens het Startweekend. Zien we je dan?

Groetjes namens de werkgroep Startweekend, Marijke de Kool