Open repetities kinder- en tienerkoor EigenWijs

img_5_1662242215270.jpgLijkt het jou ook leuk om te zingen bij ons koor? Hou je van muziek en optreden? Of wil je het een keer uitproberen? Kom dan naar onze open repetities bij het kinderkoor of tienerkoor op vrijdag 9 september!

Bij de open repetitie doen we zangoefeningen of spelletjes en werken we aan een nieuw lied. Meedoen is gratis en vrijblijvend, al is het wel handig ons een mail te sturen, zodat we weten op hoeveel kinderen we kunnen rekenen. Mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Bij het kinderkoor zingen kinderen die in groep 4 t/m 8 zitten. Bij het tienerkoor zing je als je op de middelbare school zit (t/m 18 jaar). Het kinderkoor repeteert van 15:30 tot 16:30 uur. De tieners van 16:45 tot 17:45 uur. Repetities zijn in de Ontmoetingskerk in Naaldwijk.

Kan je toevallig niet deze middag? De weken erna ben je ook van harte welkom om te komen proefzingen bij de reguliere repetities.