Jolijn Doelman

jolijn.jpgMijn naam is Jolijn Doelman en ik ben lid geworden van Tandem om iets voor jongeren te kunnen betekenen. Wat mij betreft zijn het de kleine momenten en de kleine gebaren van aandacht die ertoe doen. In het dagelijks leven sta ik met veel plezier voor de klas in Naaldwijk. Kinderen in de leeftijd van 9 tot 12 jaar zie ik hier dagelijks groeien en bloeien. Daarnaast geniet ik ook van mijn werk in de gehandicaptenzorg. Hier zie ik hoe iedere kleine vorm van aandacht een grote glimlach teweeg kan brengen. Graag draag ik mijn steentje bij aan Tandem door klaar te staan voor kinderen en jongeren die het, om welke reden dan ook, even nodig hebben. Geef mij gerust een seintje als ik door middel van een praatje, een luisterend oor of een kaartje iemand wat extra aandacht kan geven!