Collectebestemming, YDF projectinformatie

ydf-1.pngZondag 10 maart wordt voor de eerste keer gecollecteerd voor het nieuwe project van de werkgroep Kerk in Actie Buitenland. Het gaat om de stichting Youth Development Foundation, die een aantal kleine projecten steunt in de Dominicaanse Republiek.

Zondag wordt er gecollecteerd voor een project in het plaatsje Mao. Daar wordt gewerkt aan een school. Er is een oud lokaal tot keuken omgebouwd. Het ziet er mooi en degelijk uit, nu gaan we sparen voor de inrichting met pannen, potten, keukengerei, koelkast, diepvries, tafels, stoelen, borden, bestek etc. Voor het onderwijs zijn 20 computers gekocht als eerste aanzet. Deze worden overdag gebruikt door de basisschool leerlingen en ’s avonds door jongeren die de avondopleiding volgen. We hopen dat u met uw bijdrage mee wilt bouwen aan dit project.