Sociëteit PAX

De sociëteit bevindt zich in gebouw De Binnenhaven (eigen ingang) en is toegankelijk voor jongeren vanaf 16 jaar. De vaste openingstijden zijn op zondag vanaf 21.00 tot 23.00 uur, tevens worden zondagsmiddags de wedstrijden uit de eredivisie voetbal getoond. Hiernaast worden vele activiteiten georganiseerd op vrijdag- en zaterdagavond. De eerste vrijdag van de maand is Pax geopend met een speciaal programma. Vijf keer per jaar op zaterdagavond is er een bandjesavond, eens per jaar is een themafeest. Uiteraard vindt ook ieder jaar Band-Aid plaats, op deze avond komen bandjes voor het goede doel.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Contactpersoon: Julia Valstar