College van Diakenen

Alle diakenen vormen met elkaar het College van diakenen. Zij coƶrdineren alle diaconale acties en proberen te stimuleren dat we met elkaar een diaconale gemeente zijn. De diakenen zijn ook verantwoordelijk voor de collecten en voor de avondmaalsvieringen. Binnen het College van diakenen zijn de taken verdeeld. Er zijn wijkdiakenen, jeugddiakenen, diakenen voor de Diaconale Hulplijn (DH), voor binnenlands diaconaat en voor werelddiaconaat. Er is ook overleg en samenwerking met andere diaconieƫn in de gemeente Westland.

De samenstelling van het college van diakenen vindt u hier. Zie voor meer informatie onder Verwante artikelen. Wilt u meer weten neem dan contact op met Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..