Download de Kerkapp

QRapp.jpgHoe belangrijk het is om met elkaar in contact te blijven merken we juist in deze coronatijd. Daarom zijn we begonnen met een eigen kerkapp. Op die manier kunnen we elkaar makkelijk vinden en van alles met elkaar delen. Afzonderlijke groepen kunnen een eigen groep binnen de app maken. Er zit een agenda in. We komen als kerk dichter bij elkaar met behulp van de app. Maar dat lukt natuurlijk alleen als zoveel mogelijk mensen de app ook gaan gebruiken!

De app voor onze kerk staat online. Iedereen kan de app vinden in de appwinkel van Apple en Android. Zoeken naar ‘Ontmoetingskerk Naaldwijk’, downloaden en installeren. Vervolgens wordt u gevraagd om te registreren. Dat gebeurt heel simpel via een link in uw email. U wordt daarna door de beheerders ‘binnen gelaten’. U kunt de app ook vinden door de QR code hieronder te scannen met uw telefoon of tablet. We hopen dat heel veel mensen de app gaan gebruiken.