header image

vacatures-2022.jpgElk jaar is het eind van het seizoen het moment waarop in de kerk een aantal vrijwilligers hun taak neerleggen. Elk jaar lijken het er meer dan het jaar ervoor. Op dit moment zijn nog niet alle vacatures bekend, maar we kunnen nu al zeggen dat heel veel belangrijke functies vacant worden.

In de kerkenraad ontstaan of zijn al zes vacatures: voorzitter kerkenraad Rianne de Zeeuw-Oprel, voorzitter diaconie Ard Doelman en diaken Koos Kuijvenhoven, voorzitter taakgroep Vieren Piet van Leerdam, voorzitter Jeugdraad Jan Kuijvenhoven en er is al enkele jaren een vacature vanuit de taakgroep Bezinning Beleving Verdieping. Het goede nieuws is dat er een opvolger is voor de voorzitter van de Kerkrentmeesters Karel Vromans.
Buiten de genoemde kerkenraadsleden gaan er meer mensen stoppen: twee kerkrentmeesters, drie diaconaal medewerkers en diverse vrijwilligers in het pastoraat, ledenraad, kinderkring en basics.
Uiteraard hopen we dat jij positief reageert als je gevraagd wordt. Maar we hopen nog meer dat je niet wacht tot je gevraagd wordt, maar zelf contact opneemt met een van de bovengenoemde mensen, of met:
nog één keer de trekker van de centrale werving, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., 06-23689686.