header image

vacatures-2024.jpgElk jaar is het eind van het seizoen het moment waarop in de kerk een aantal vrijwilligers hun taak neerleggen. En net als voorgaande jaren is het weer een flink aantal in tal van verschillende taak- of werkgroepen. Denk hierbij aan een penningmeester voor de kerkrentmeesters, meerdere pastoraal medewerkers, de jeugdraad heeft verschillende vacatures en ook in de ledenraad en de taakgroep communicatie en de nieuw te vormen taakgroep vieren. Een overzicht van alle functies en bij wie hiervoor geïnformeerd kan worden, vind je hier.

Uiteraard hopen we dat jij positief reageert als je gevraagd wordt. Maar we hopen nog meer dat je niet wacht tot je gevraagd wordt, maar zelf contact opneemt met een van de bovengenoemde mensen, of met de secretaris van de kerkenraad, Maja Burger, 06-46492870.