header image

Atrium1 kleinOntmoetingskerk1 kleinDe Ontmoetingskerk, gelegen aan de Anjerlaan 47 in Naaldwijk, is de locatie van de Protestantse Gemeente Naaldwijk. 

Eind negentiger jaren is het complex uitgebreid met een Atrium en diverse zalen. Het dak van het Atrium bestaat uit een lichtdoorlatende kapconstructie en is voorzien van sfeervolle verlichting. De zalen van het kerkgebouw zijn vanuit het prettig ingerichte Atrium te bereiken en kunnen voor diverse doeleinden worden gebruikt. De zalen zijn ook voor verhuur beschikbaar.

Iets te vieren of een vergadering? Een cursus, training of een workshop?

Het zalencentrum bij de Ontmoetingskerk aan de Anjerlaan 47 te Naaldwijk biedt u als familie, vereniging, ondernemer of bedrijf diverse mogelijkheden voor bijeenkomsten en catering "op maat". Er is voldoende parkeergelegenheid aanwezig bij het zalencentrum.

Vraag vrijblijvend informatie op bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
Telefoon zalencentrum : 0174-625766.
Route naar de Ontmoetingskerk.