Collectebestemming, YDF projectinformatie

ydf-1.pngVanaf maart 2020 wordt gecollecteerd voor de stichting Youth Development Foundation (YDF).
YDF wil kansarme jongeren in ontwikkelingslanden helpen om een menswaardig zelfstandig bestaan op te bouwen, in een duurzame omgeving met schoon water, goed voedsel, kleding, medische voorzieningen, scholing en goede huisvesting in een veilige leefomgeving, zonder onderscheid te maken naar geloof, ras of politieke overtuiging.
Via partners in de Dominicaanse Republiek en Haïti krijgt YDF aanvragen voor hulp bij kleinschalige projecten. Bijvoorbeeld het aanleggen of verbeteren van een waterleidingsysteem, het bouwen van latrines, het bouwen van een klaslokaal, het verkrijgen van lesmateriaal, het faciliteren van basis gezondheidzorg trainingen etc. etc.