Aanpassingen pastorale zorg

De kerkenraad en pastoraat heeft besloten om vanwege het besmettingsgevaar de bezoeken aan onze gemeenteleden niet te doen. Of in ieder geval deze bezoeken zo beperkt mogelijk te doen en vooraf telefonisch goed af te stemmen. Neem dan alle aangegeven veiligheidsvoorschriften in acht. 

Een goed alternatief is om vaker een belletje te doen naar uw contacten. U kunt dan ook vragen of er nog hulp nodig is bij boodschappen of andere zaken. Mogelijk dat u dit dan kan doen of via een oproep naar de diaconie.

De uitnodigingen voor de paasbijeenkomst worden door de PMW-ers en contactpersonen van het pastoraat in uw brievenbus gedaan. Mogelijk wordt u daarna nog even nagebeld door hen. Of deze bijeenkomst op 3 april nog doorgaat moeten we afwachten.

Heeft u nog vragen of een verzoek om hulp, dan kunt u contact opnemen met de wijkteam coördinatoren of predikanten.

15 maart 2020